MEDIA CONVERTER

MEDIA CONVERTER
Vizualizare in grila:

Desktop Mini Media Converter, 1000TX to

(0)
791,58 RON

Desktop Mini Media Converter, 1000TX to 1000SX LC Connector24 de luni garantie..

TP-LINK MEDIA CONVERTOR GB MM 0.55KM

(0)
189,21 RON

Switch media convertor TP-Link, 2 porturi (1x1000M SC/UPC port, 1x1000M RJ45 port (Auto MDI/MDIX), 1000Base-T to 1000Base-SX (SC), Multi-Mode, 550m, montabil in sasiu60 de luni garantie..

TP-LINK MEDIA CONVERTOR GB SM 15KM

(0)
189,21 RON

Switch media convertor TP-Link, 2 porturi (1x1000Mbps SC, 1x10/100/1000 Mbps (RJ-45)), 1000Base-T to 1000Base-LX/LH (SC), Single-Mode, 15Km, montabil in sasiu60 de luni garantie..

Afişare 1 - 3 din 3 (1 pagini)