CABLURI ACCESORII SERVER

CABLURI ACCESORII SERVER
Vizualizare in grila:

1.5m C13 to IEC 320-C14 RPC

(0)
184,22 RON

1.5m, 10A/100-250V, C13 to IEC 320-C14 Rack Power Cable12 de luni garantie..

2 m Mini-SAS/Mini-SAS 1x Cable

(0)
538,74 RON

2 m Mini-SAS/Mini-SAS 1x Cable (host SFF-8088 to target SFF-8088)12 de luni garantie..

3m CAT6 Green Cable

(0)
207,22 RON

3m CAT6 Green Cable12 de luni garantie..

AP-CBL-SERU CONSOLE ADAPTER CABLE

(0)
162,64 RON

AP-CBL-SERU Console Adapter Cable12 de luni garantie..

Dell Kit - LC-LC Optical cable 3M FC

(0)
126,05 RON

Dell Kit - LC-LC Optical cable 3M FC12 de luni garantie..

Dell Networking Cable, OM4 LC/LC Fiber C

(0)
125,93 RON

Dell Networking Cable, OM4 LC/LC Fiber C0 de luni garantie..

Ext MiniSAS 8644/MiniSAS 8644 0.5M Cbl

(0)
299,33 RON

External MiniSAS HD 8644/MiniSAS HD 8644 0.5M Cable12 de luni garantie..

HD-SAS Cable to Mini-SAS

(0)
1.166,05 RON

HD-SAS Cable to Mini-SAS12 de luni garantie..

HPE 1.83M 10A C13 EU POWER CORD

(0)
254,98 RON

HPE 1.83M 10A C13 EU POWER CORD12 de luni garantie..

HPE 1U GEN10 8SFF SAS CABLE KIT

(0)
200,01 RON

HPE 1U Gen10 8SFF SAS Cable Kit12 de luni garantie..

HPE 3.6M 16A C19 EU PWR CORD

(0)
557,19 RON

HPE 3.6M 16A C19 EU PWR CORD12 de luni garantie..

HPE ADAPT HPE KVM CAT5 1-PAK

(0)
1.281,84 RON

HPE KVM CAT5 Serial Intf Adptr12 de luni garantie..

Afişare 1 - 12 din 29 (3 pagini)